Pojedyncze chropowate włosy na głowie pokryte łuską

Znajduję pojedyncze włosy na głowie które są chropowate w dotyku oraz grubsze i ciemniejsze od reszty.W dodatku gdy wyrwę je jest na nich taka długa biała łuska z czarną końcówką co to oznacza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie wskazują na żadne istotne nieprawidłowości. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację dermatologiczną.