Powiększony migdałek i żółty osad na języku po anginie

Witam, Chorowałem na anginę, przez 10 dni przyjmowałem antybiotyk Duomox, który pomógł na większość objawów. Właśnie skończyłem go przyjmować ale wciąż mam problem z jednym migdałkiem, który jest powiększony(znacznie mniej niż na początku choroby ale jednak jest) i czerwony oraz z zółtawym osadem na języku. Czy to może być kontynuacja choroby czy może jakieś powikłania ? Pozdrawiam.

Witam. Te objawy mogą świadczyć o powikłaniu w postaci zakażenia drożdżakowego, zalecam kontrolę u lekarza rodzinnego