Problem świecącej się skóry u 37-latki

Mam 37l i ogromny problem z cerą. Żadne podkłady matujące nie radzą sobie, bardzo się świecę, szczególnie nos i do tego te okropne zaskórniki!!! Odwiedziłam wielu derm. i wiele kosm, wydałam fortunę na różne specyfiki, ale niestety nie zauważyłam poprawy. Często słyszałam: taki już pani urok... a dla mnie to nie urok tylko ZMORA. Ostatnio miałam przepisany DUAC.Używam serii Normaderm z Vichy (krem na dzień, żel myjący, peeling), do mycia twarzy płyn micelarny, plastry oczyszczające na nos.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować zaleconą terapię. W przypadku braku efektów konieczna będzie ponowna wizyta u dermatologa.