Świecenie skóry i zaskórniki u 37-letniej kobiety

Witam, mam 37 lat, ogromny problem z cerą. Żadne podkłady matujące nie radzą sobie, bardzo się świecę, szczególnie nos.... i do tego te okropne zaskórniki!!! Pomocy!

Witam serdecznie na świecenie skóry i zaskórniki pomoże seria peelingów medycznych, można co 2-3 zabiegi dołączyć do nich peeling kawitacyjny .Oraz do każdego zabiegu można zastosować odpowiednio dobraną maskę. Proszę powiedzieć coś więcej o swojej pielęgnacji skóry. Czym jest myta, jakie kremy są używane, serum, jak często stosowane sa peelingi?