Problem z rumieńcami u 29-latka

Witam.Mam 29lat i problem z rumieńcami ,jeżeli jest trochę chłodno i wejdę w ciepłe pomieszczenie lub się zdenerwuje dostaje rumieńce i to takie,że aż mnie twarz piecze i z wiekiem jest coraz gorzej.Czy jest jakiś dobry krem lub inny sposób żeby te naczynka się tak nie rozszerzały i żeby twarz miała równy kolor bez tych czerwonych wypieków???

Witam! przyczyną rumienia na policzkach sa porozszerzane naczynia krwionośne. Aby nie pogarszać sytuacji należy unikać ekspozycji na słońce, jedzenia potraw ostrych i gorących. Aby zlikwidować rumień, najlepiej udać się na laserowe zamykanie naczyń. Pozdrawiam!