Problemy z odczuwaniem przyjemności podczas seksu z partnerem

Witam. Od 2 lat jestem w związku z partnerem rok starszym (28 lat). Niestey bardzo słabo czuje go kiedy się kochamy. Próbowaliśmy przeróżnych pozycji, niestey bardzo niewiele zmieniły. Partner nie ma zbyt dużego członka, myślę, że ok. 12,13 cm. Podczas sexu zaciskam pochwę, mało skutkuje w jakiekolwiek dozannia. Partner też nie zawsze ma bardzo twardego członka, choć nie jest jakiś miękki. Jestem dosyć doswiadczona kobietą. Miałam 4 partnerów sexualnych i nie miałam nigdy takiego problemu.

Dzień dobry.

Możliwe, że opisany problem rzeczywiście wynika z dysproporcji między rozmiarem członka Pani partnera, a Pani pochwą. Zwykle pomocne w takich sytuacjach bywa ćwiczenie mięśni Kegla, pozwalające na skuteczniejsze zaciskanie pochwy, o którym zresztą Pani wspomina oraz współżycie w pozycjach, w których pochwa byłaby maksymalnie zaciśnięta.
Sugerowałbym też nie bagatelizować zmniejszającej się erekcji partnera, która może mieć niebanalny wpływ na Pani doznania, dlatego warto byłoby, by partner skonsultował się z lekarzem oraz wykonał podstawowe badania medyczne.

Pozdrawiam.

Witam, dysproporcja w rozmiarach pochwy i penisa jest najczęściej możliwa do korekty poprzez dobranie odpowiedniej pozycji współżycia,ćwiczenie mięśni odpowiedzialnych za skurcz pochwy czy zastosowanie prezerwatywy z wypustkami zwiększającymi doznania kobiety podczas penetracji. Jeżeli te sposoby nie przyniosą efektu można po lub przed wytryskiem mężczyzny dodatkowo pieścić kobietę palcami dłoni tak aby ona w ten sposób uzyskała przyjemność ze współżycia.Niepełny wzód u młodego mężczyzny jest też oczywiście wskazaniem dla niego do konsultacji z seksuologiem.Pozdrawiam