Przewlekły ból przy rwie kulszowej

Lekarz na podstawie badania stwierdzil u mnie rwe kulszowa Poczatki byly bardzo bolesne, choruje juz ponad 3 lata.Bol troche zelzal, przrerodzil sie w przewlekly.Codziennie biore leki p.bolowe Solpadol 30/500 3xpo 2 tabl.a takze od poltora roku Gabapentin 300mg po 3tabl.3xdzien.Jest niewielka poprawa ale w dalszym ciagu cierpie z powodu bolu, nie moge stac dluzej niz 10 min, siedziec tez,ciezko mi zasnac a jak juz usne to budze sie kilka razy w nocy z powodu bolu.Co mozna zrobic w moim przypadku

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto rozważyć leczenie operacyjne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga.