Sposoby łagodzenia bólu przy rwie kulszowej

maz ma rwe kulszowa co moze mu pomuc w zalagodzeniu bolu i jakie stosowac masci ?

w łagodzeniu bólu przy rwie kulszowej w rehabilitacji stosuje się krioterapię miejscową, laser, elektroterapię -TENS po wykluczeniu wszystkich przeciwwskazań do zabiegów. W działaniu przeciwbólowych jedną z najskuteczniejszych metod jest metoda McKenzie, która zajmuje się schorzeniami pochodzenia mechanicznego, jaką jest z pewnością rwa kulszowa. Jest to zestaw odpowiednich ruchów oraz ćwiczeń, indywidualne dobieranych do każdego pacjenta już na pierwszej wizycie.