Lewostronna skolioza i ułożenie poziome kości krzyżowej przy rwie kulszowej
witam lekarz ortopeda stwierdził u mnie rwe kulszowa przepisał mi leki i dał skierowanie na rtg- wynik- lewostronna skolioza i ułożenie poziomie kości krzyzowej. Czy to jest groźne i Czy powinnam chodzić na rehabilitacje?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Chodzić Pani powinna aby wzmocnić mięśnie pleców i dzięki temu zmniejszyć bóle. Skolioza bez zmiany trybu życia może się pogłębiać.
Pozdrawiam.