Lewostronna skolioza i ułożenie poziome kości krzyżowej przy rwie kulszowej

witam lekarz ortopeda stwierdził u mnie rwe kulszowa przepisał mi leki i dał skierowanie na rtg- wynik- lewostronna skolioza i ułożenie poziomie kości krzyzowej. Czy to jest groźne i Czy powinnam chodzić na rehabilitacje?

Piotr Pilarski

Chodzić Pani powinna aby wzmocnić mięśnie pleców i dzięki temu zmniejszyć bóle. Skolioza bez zmiany trybu życia może się pogłębiać.

Pozdrawiam.