Rwa kulszowa i silny ból

witam. Rwa kulszowa ....to już 3 tydz. zastrzyki nie pomagają, sterydy też nie.... co robić ..... rezonans może za pół roku się uda:) faszerować się przeciwbólowymi tabl.? śpię albo chodzę jak naćpana....dzieci mnie potrzebują ..bez wyniku rezonasu lekarz nie może mi wystawić skierowania na rehabilitację...parodia....może naprawdę w głowę dostać

Bez konsultacji mgr fizjoterapii nie jest możliwe dobranie leczenie dla Pani, pozostaje konsultacja prywatna. Już na pierwszej wizycie, po przeprowadzeniu badania przedmiotowego i podmiotowego oraz odpowiednich testów ruchowych zostanie dobrany do Pani zestaw ćwiczeń leczniczych oraz fizykoterapia. Bardzo często jest to terapia metodą McKenzie, terapia manualna, krioterapia, laser, UD.