Różne filtry w kremie i podkładzie a wpływ na skórę

Witam serdecznie, mam pytanie, czy gdy stosuje krem z spf 30 i podkład z spf 20 to, czy te różnice filtrów mają jakieś znaczenie, wpływ na skórę? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Dzień dobry,

Im większa ochrona, tym lepiej dla naszej skóry, dlatego warto o tym pamiętać w szczególności w okresie wiosenno-letnim.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska