Differin a sposób jego stosowania

Witam, od przyszłego tygodnia będę stosować żel na noc Differin oraz żel na dzień Normaclin, mam pytanie, kiedy stosować krem Differin? czy grozi mi wysuszenie cery lub wysyp albo może Differin powoduje jakieś inne efekty uboczne? Czytałam ulotkę i nie znalazłam informacji w tej kwestii, ale może nie wszystko zostało tam podane. I chciałabym zapytać też o kwestię kosmetyków. Jakich podkładów mam używać podczas przyjmowania takich żeli jak Differin i Normaclin? Czy może być tak, że Differin spowoduje, iż nie będe mogła stosować niektórych kosmetyków? I jeśli tak to chciałabym zapytać o jakie dokładnie kosmetyki chodzi. Czy jest na przykład jakiś składnik, którego powinnam w kosmetykach unikać? Albo coś innego, na co powinnam uważać? Jestem mocno przewrażliwiona na punkcie skutków ubocznych i dlatego zawsze wolę dopytać. Dziekuję za odpowiedzi.

Lek. Katarzyna Szymczak

Żel, który będzie Pani używała na noc jest mocno wysuszający, także rano prosze stosować mocno nawilżający krem, co do pokładu to będzie Pani musiała poobserwować skórę przez jakiś czas i wtedy dobrać podkład.
Pozdrawiam