Szybkie przetłuszczanie się włosów i łupież

Moje włosy sie bardzo szybko przetłuszczają dodatkowo mam łupież. Byłam u specjalisty ale dostałam szampon ktory wgl mi nie pomógł. Dodam, ze nie moge używać wszystkich szamponów ponieważ od razu mi sie przetłuszczają włosy. Co moge zrobić ? Co moge kupic na moja skore głowy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.