Ułożenie zębów po zdjęciu górnego łuku aparatu ortodontycznego

Witam Chciałabym zapytać, czy to normalne, że po zdjęciu górnego łuku aparatu ortodontycznego zęby idą nie do przodu, tylko zapadają się do środka. Mam tyłozgryz, w wyniku czego zostały usunięte dwie górne piątki i wcześniej miałam krzywy, ale pełny uśmiech, a teraz mam uśmiech z ledwo widocznymi zębami, a raczej z zębami, które idą do środka. Proszę o opinię, bo moja ortodonta nie przejmuje się moim stanem:( Pozdrawiam!

Witam serdecznie,
Ciężko stwierdzić jak faktycznie wygląda zgryz oraz zęby. Czasami jest nam ciężko przyzwyczaić się do nowego ustawienia zębów.
Przede wszystkim należy skonsultować się ze swoim ortodontą i podzielić się swoimi obawami i wątpliwościami. W razie dalszych wątpliwości, można skonsultować swoje zęby u innego ortodonty.