Zaburzenia snu u 18-miesięcznej dziewczynki

Witam, Moja córka ma 18 miesięcy i duży problem ze snem. Od 5 miesiąca życia nie przespała ani jednej nocy. Aktualnie już nie karmię piersią i Mała w nocy dostaje jedynie wodę, gdy o nią prosi. Nie jest jej za gorąco, ani za zimno, pokój wywietrzony. Budzi się natomiast bardzo często, marudzi, jest śpiąca a zachowuje się jakby nie mogła zasnąć. Całą noc lecą kołysanki w tle, by ją uspokajały . Podawałam już melisę, syrop sedalia, atarax na zalecenie lekarza i nic nie pomaga. Prosze o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu niewiele można poradzić. Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się na wizytę lekarską, najlepiej do pediatry, który określi konieczność wykonania dodatkowych badań, zlecenia dodatkowych konsultacji.