Zupki chińskie

Witam! Mam na imię Asia mam 16 lat i odchudzam się od 3 miesięcy. Moje pytanie dotyczy tego, czy od zupek chińskich się tyję, bo w sumie wiem, że to jest sama chemia, ale przecież nie mają prawie w ogóle kcal, ale chodzi mi o to, czy jak je jem niecodziennie, bo czasami, czy od tego przytyję? Bardzo się boję, bo nie chce zaprzepaścić tego, co już osiągnęłam :( Więc bardzo chciałabym aby od tego się nie tyło. Z góry bardzo dziękuję :)

Witam,

O wiele lepszym pomysłem będzie przyrządzenie zupy na wywarze ze świeżych warzyw.
Bez dodatku śmietany, czy zasmażki będą świetnym i niskokalorycznym źródłem witamin i składników mineralnych.
Dodatkowo błonnik pochodzący z warzyw sprawi, że będziesz syta na dłużej.
Nie wiem czy powinnaś się odchudzać (nie podałaś masy ciała i wzrostu).
Generalnie osobom młodym, których organizm się rozwija - nie poleca się stosowania diet, tym bardziej bez opieki specjalisty.
Pamiętaj, że wszystkie decyzje powinnaś konsultować z rodzicami!
Zupki nie mają dużej wartości odżywczej.
To w większości węglowodany i tłuszcz.
Tycie w dużej mierze warunkowane jest ilością spożytych porcji, a także tego ile kcal spalasz w ramach aktywności fizycznej i ile dostarczasz wraz z pozostałymi posiłkami.

Pozdrawiam