Badanie hormonu tarczycy i Letrox

Witam, ostatnio pierwszy raz w zyciu robiłam badanie hormonu tarczycy. Wyszło 15, gdzie norma jest od 0.25-5. Lekarz gdy to zobaczył zlecił mi lek Letrox 75. Po tych lekach zle sie czuje ciagle kreci mi sie w glowie, biore je juz drugi miesiac. Nie robił on badan funkcji tarczycy ft3, ft4. czy mogl sie pomylić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ze względu na złe samopoczucie po przyjmowaniu leku proszę się zgłosić do lekarza w celu zmiany preparatu. Zakładam, ze miała Pani wykonane badanie TSH na podstawie takiego odchylenia od normy, można włączyć leczenie od razu.
Pozdrawiam