Co oznacza agresja po podaniu leku Depakine chrono u dziecka?

Witam.synek ma 3 latka,zly zapis eeg bez napadow, dostaje depakine chrono w syropiw po 2,5 ml rano i wieczorem,odrazu po podaniu krzyczy placze ,jest agresywny,czy jest zle dobrana dawka czy lek.

Dziecko raczej negatywnie reaguje na podawanie leku niż na sam lek. Warto stworzyć rytuał, który pokaże dziecku, że lek jest ok i nie musi na niego źle reagować. Może być to zaspiewanie piosenki, zabawa itp. Coś, co pokaże dziecku, że branie leku może być fajne i nie trzeba się przed nim bronić (bo to właśnie robi syn - buntuje się i broni). Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Tak to rozumiem...:
Organizm Pani Synka daje sygnały, że lek Mu nie służy...
Do Pani należy decyzja.
A najlepszym lekiem jest miłość...

Życzę Pani tylko dobrych wyborów,
irena.mielnik.madej@gmail.com