Czy moje podejrzenia są słuszne?

Witam ,mam 21 lat i podejrzewam,że choruje na akromegalie. Jeszcze w maju w tym roku było wszystko w porządku. Później zauważyłam rozrost kości , twarzoczaszki ,nadmierne owłosienie i pocenie się ,problemy z zębami i zmiana figury . Wcześniej miałam dużo mniejszą głowę i dużo szczuplejsza twarz. Rodzice mi nie chcieli pomóc i nie wierzyli. Dziś wyglądam w tragicznym stanie , wstydzę się wyjsc nawet na ulicę i podejrzewam,że nie ma już dla mnie ratunku .

Dzień dobry, jeśli zaobserwowała Pani takie zmiany to konieczna jest pilna konsultacja u endokrynologa- endokrynolog zaleci Pani odpowiednie badania, a następnie ustali odpowiednie leczenie.