Czy używając bio oil, mogę ułatwiać mu wchłanianie się darsonvalizacją?

Witam. Czy używając bio oil mogę ułatwiać mu wchłanianie się darsonvalizacją? czy pelotka nie pęknie? Z góry dziekuję

Witam, darsonwalizacja nie jest zabiegiem pomagajacym wchlanianie substancji aktywnych. Ponadto wykonuje sie ją na dobrze osuszona powierzchnie skóry, tak jak słusznie Pani zauważyła- by zapobiec jej peknieciu. Pozdrawiam