Czy ząb może być zatruty przez miesiąc?

Dzień dobry. Leczę zęba kanałowo. Został on już zatruty, jednak z pewnych przyczyn nie byłem w stanie umówić się na kolejną wizytę w okresie 2 tygodni od zatrucia. W tej sytuacji ząb pozostanie zatruty prawie miesiąc. Czy to może zaszkodzić?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 11 miesięcy temu

Jest to stara metoda leczenia i nie powinna być już stosowana. Ząb powinien być leczony w znieczuleniu podczas jednej wizyty pod mikroskopem a całość powinna być sprawdzona na zdjęciach RTG.