Depilacja woskiem u 23-latka

Witam, mam problem dotyczący mojego owłosienia. Jest dość obfity a na dodatek jestem brunetem, na nogach mam bardzo gęste włosy i w dodatku kręcone, jest to dość krępująca sprawa ale na nogach owłosienie u mężczyzny raczej pasuje. Dopiero niedawno zaobserwowałem czarny meszek na moich plecach, chciałbym się go pozbyć metodą depilacji woskiem, i tu moje pytanie czy po wyrwaniu tego mchu włosy tam zaczną rosnąć prędzej ? I bardziej obficie? Pozdrawaim

Dzień dobry,

Jeśli ma Pan ciemne włosy zdecydowanie lepiej jest poddać się depilacji laserowej - metoda ta pozwoli pozbyć się owłosienia na dłuższy czas niż zabiegi woskiem.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

W celu usunięcia (trwale!) ciemnego, grubego owłosienia zachęcam do skorzystania z epilacji laserowej (polecam lasery diodowe). Już po kilku zabiegach owłosienie będzie wyraźnie przerzedzone. Z racji, że laser działa tylko na włosy w fazie aktywnej wzrostu (tzw fazie anagenu) zabiegi należy powtarzać w określonych odstępach czasowych.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, po woskowaniu odrastajace włoski nie będą mocniejsze. Wosk usuwa włoski wraz z cebulką, co powoduje że osłabiają się, wolniej rosną oraz są przerzedzone. Jeśli włosy są mocniejsze i ciemnie proponuję usunąć je laserowo. Zdecydowanie ta forma będzie skuteczniejsza ponieważ wystarczy wykonać kilka, zazwyczaj jest to około 6 zabiegów, aby usunąć większość włosów na wiele lat.
Pozdrawiam serdecznie