Dlaczego mam żółte przebrwienia od aparatu?

Dzień dobry ! Od trzech tygodni jestem posiadaczką aparatu ortodontycznego. Po kilku dniach od założenia wokol zamkow i nad nimi pojawiły się ciemne , żółte przebarwienia. Jestem załamana , ponieważ zawsze miałam białe zeby. Nadmienię iż myje zeby po każdym posiłku, plukam, nitkuje dwa razy dziennie..Mam szczoteczka zwykła i soniczna. Jak to tak wygląda po tak krótkim czasie od założenia to co dopiero będzie po 2 latach ☹ przed założeniem byłam na higienizcji zębów pierwszy raz w życiu, ponieważ prawie w ogóle nie osadzal mi się kamień. Proszę o poradę i informacje od czego to może być? Moze zmiana pasty. Wizytę mam za 3 tygodnie. Nie palę, kawa słaba, herbata sporadycznie.

Szanowna Pani, radzę na razie zrównoważyć poziom minerałów w organiźmie. Często brak minerałów powoduje zaburzenie poziomu pH i w konsekwencji powstawanie osadów i kamienia. Może Pani przyjmować np Fytomineral w kroplach. Korzystne jest te z wypróbowanie sody spożywczej jako pasty do zębów. Pozdrawiam