Drżenie rąk i oklapłe ciało po odbytym stosunku

Witam Mam 32 lata i takie pytanie-zauważyłem że po odbytym stosunku tzn.juz po wytrysku drżą mi ręce i ciało robi mi się takie oklapłe,jakbym nie miał siły w mięśniach co może byc tego przyczyną? Dziękuje

to wymaga to jednak wyjaśnienia. Lepiej wyjaśnić, aby nie przeoczyć niczego...
Należałoby zacząć od lekarza rodzinnego.
Lub od razu od wizyty u lekarza seksuologa.
W Lublinie jest dr Krzysztof Bojar, odpowiadał On też na tym Portalu.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl