Jak mogę uzupełnić moje braki zębowe?

Witam.Mam kilka braków w uzebieniu.6 lewa i prawa dolna.4 lewa gorna, 5 prawa gorna złamał się ząb.Do tego 4 jest poklejona.Chcialabym jakoś uzupełnić te haki,bo rozchodzą mi się żeby.Z góry dziekuje

Dzień dobry,
najlepszym rozwiazaniem jest wykonanie zdjęcia panoramicznego i udanie sie na konsultacje stomatologiczną, dopiero wtedy można wykonać prawidłowe planowanie leczenia.

pozdrawiam zdrowo :-)
lek.stom. Grzegorz Gdula