Jak osiągnąć orgazm?

Jesteśmy małżeństwem od 2 lat, nigdy nie mieliśmy większych problemów w łóżku, chociaż mi zawsze trudniej było osiągnąć orgazm. Od kilku miesięcy nie mogę osiągnąć go w ogóle. Być może przyczyną są leki antydepresyjne, które osłabiają popęd. Czy są jakieś środki dla kobiet, które zwiększyłyby moją ochotę na seks oraz takie, które by mnie odpowiednio pobudziły? Dodam, że nie mam problemu z suchością pochwy. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Leki antydepresyjne faktycznie wpływają na seksualność. Jednak w sprawie dodatkowych środków powinna się Pani skonsultować z lekarzem psychiatrą. Lekarz prowadzący będzie mógł dopasować leczenie do Pani potrzeb i w razie potrzeby modyfikować je.
Natomiast nie polecam stosowania środków zwiększających popęd bez konsultacji z lekarzem.

Pozdrawiam