Jak rozmawiać z dziewczynami, aby umówić się na randkę?

Do jakiego specjalisty udać się w celu porozmawiania na temat dziewczyny kobiety jak rozmawiać z nią aby umówić na randkę spotkanie.Czyli by porozmawiać na temat podrywwania i uwodzenia, czyli jak pisać wiadomości na portalach randkowych z dziewczyna kobieta aby odpisala na wiadomości moje.Niestety nadal nie potrafię pisać do kobiet dziewczyn na portalach randkowych, często pisze część co u ciebie lub porozmawiamy o zainteresowaniach oraz hobby itp.a kiedy wymienić się numerami komórki lub umówić?

Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się emocjonalnym i osobowościowym przyczynom trudności w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu relacji. Praca nad sobą i zmiana zaowocuje także większą satysfakcja i skutecznością w relacjach.

Biorąc pod uwagę, że dość często zadaje Pan pytania na tym portalu wydaje mi się, iż jest Pan trochę niecierpliwy. Na pytania jak rozmawiać. Kobietami odpowiadaliśmy już w kilku miejscach, np. tu: https://portal.abczdrowie.pl/pytania/jak-zaczac-rozmowe-na-portalu-randkowym
Proponuję uzbroić się w cierpliwość, gdyż nawiązywanie relacji z jakąkolwiek drugą osobą wymaga czasu, energii, zaangażowania. Nie dzieje się to z dnia na dzień. Proszę zagem pójść za wcześniejszymi poradami w tym zakresie.
Jeśli odczuwa Pan dyskomfort związany z Pana sytuacją polecam udać się na konsultację psychologiczną, podczas której omówi Pan swoje problemy i znajdzie -wspólnie z terapeutą- rozwiązania. Powodzenia i cierpliwości!