Krostka na pośladku u niemowlaka

Dobry wieczor od jakis 3 dni zuwazyłam u mojego 4miesiecznego syna na posladku plamke. Jest ona biala z czerwona obwodka, szorstka w dotyku, wielkosci 1cm. Uzywam sudocremu ale mam wrazenie ze sie powieksza. Maly dostaje tylko raz butelke poza tym karmie piersia. Dziekuje za pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana wymaga oceny pediatry. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.