Szorstka skóra w pachwinach u 5-miesięcznego niemowlaka

witam, mam 5 miesięczną córcie której pachwinki zrobiły się szorstkie, mało przyjemne w dotyku tak jakby schodziła z nich skórka. smaruję i maścią alantan, i penatenem, bepantenem i zupełnie nic sie nie poprawia. zauważyłam tą zmianę kilka dni temu.Czy konieczna jest wizyta u lekarza ? jestem młodą mamą bez doświadczenia i nie chce siac niepotrzebnej paniki, jednak martwię się.Proszę o odpowiedź

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u pediatry lub dermatologa. Bez oceny zmian trudno postawić przybliżoną diagnozę.
Pozdrawiam