Krzywe palce u niemowlaka

Witam,mój 4miesieczny syn ma krzywe małe maluszki u rączek w kształcie literki C.czy mogę coś zrobić,npmasaż? żeby paluszki choć troche wróciły do normy?Mieszkamy obecnie w UK i tu lekarz powiedział że to norma...:( czy moge cos zrobić?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Bo na tym etapie nie ma się (prawdopodobnie) czym przejmować. Prawdopodobnie, gdyż nie widząc tej deformacji trudno jest mi to jednoznacznie stwierdzić.