Miesiączka a zabiegi na zatoki

Witam mam pytanie w Maju mam zabieg na zatoki na który czekałam rok czasu ,podczas zabiegu nie można mieć miesiączki biorę od 4 lat tabletki hormonalne i lekarz przepisał mi nowe i wyliczyłam że okres akurat wypadnie mi na początku maja wtedy kiedy mam akurat zabieg czy jest jakiś sposób na opóźnienie miesiączki ?

Witam. Podwyższone ryzyko krwawiewnia rzeczywiści deskwalifikuje od zabiegu. Może niewielka modyfikacja przyjmowania leku przyśpieszy okres? Proponuję porozmawiać z ginekologiem.