Oglądanie pornografii przez partnera a odpowiednie działania

Witam chodzi o mojego partnera jesteśmy razem od roku i 7 miesięcy mamy półroczną córeczkę. chodzi mi o to że on ogląda filmy porno po kryjomu i inne modelki w bieliznie niewiem co robic

Dzień dobry.

Mężczyźni dosyć często oglądają pornografię i zwykle nie ma to specjalnego wpływu na relacje z partnerkami. Taki to już "urok" męskiego rodu.
Zasadniczo jednak można przyjąć, że, jeśli Pani partner ogląda po kryjomu filmy i zdjęcia innych nagich bądź niekompletnie ubranych kobiet, to prawdopodobnie brakuje mu czegoś w małżeństwie, a kluczowe dla powyższej hipotezy jest ukrywanie przed Panią jego "aktywności".
W tej sytuacji warto porozmawiać z mężem - nie tyle o jego upodobaniach - ile o Waszym małżeństwie. Można również spróbować konsultacji psychologicznej.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Zachęcam do rozmów z partnerem i porównania swoich poglądów na ten temat. Dla niektórych osób korzystanie z erotyki i pornografii jest w pełni akceptowalną, ciekawą częścią życia seksualnego, dla innych jest nieakceptowalne, niewłaściwe - a jeszcze inni mają mieszane uczucia wobec tego tematu, opinia jest zależna od okoliczności. Niestety, nie znam odczuć i stosunku do pornografii ani Pani, ani Pani partnera. Nie wspomina Pani także, czy, a jeśli tak, to w jaki sposób oglądanie pornografii na partnera ma wpływ na Państwa relacje.
W razie dalszych wątpliwości lub trudności w porozumieniu się i ustaleniu kompromisu na ten temat z partnerem, proszę osobiście skonsultować się z terapeutą w swojej okolicy.

Pozdrawiam!