Pelling na poszerzone pory

Jaki peeling w gabinecie będzie najbardziej skuteczny na poszerzone pory ? Chodzi odprężony chemiczny

Dzień dobry,

Metod walki z rozszerzonymi porami jest kilka, a zabieg dobiera się konkretnie pod kątem potrzeb skóry pacjenta.
Jeśli skóra jest wrażliwa można zacząć od peelingu migdałowego, jeśli natomiast jest gruba i tłusta można rozważyć mikrodermabrazję laserową.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska