Powolny spadek CRP u noworodka

Witam serdecznie moja córcia urodziła się tydzień temu i ponieważ żona miała podwyższoną temp. małej podano antybiotyki bo jak się później okazało że ma podwyższone crp. Jednak niestety podany wskaźnik spada bardzo powoli z 60 po 8 dniach spadł do 20. Nie wiemy co dalej robić ponieważ nasz szpital nie cieszy się najlepszą opinią i bardzo boimy się o naszą córeczkę.

Piotr Pilarski

Proszę zaufać lekarzom. Robienie rewolucji i wypisywanie dziecka na własne żądanie może tylko pogorszyć sytuację. Jeśli CRP spada to oznacza, że leczenie jest skuteczne.

Pozdrawiam.