Pozycje seksualne, by osiągnąć orgazm

w jakiej pozycji sie kochac żeby kobieta szybciej miała orgazm bo próbuje już od 16 lat i nadal nie wiem czy jest jej dobrze ze mna prosze

Sądzę, że przez lata wypróbował Pan wszystkie rozsądne pozycje seksualne i nie tutaj jest problem.
Poziom satysfakcji z pożycia z parterem jest wypadkową wielu czynników i tak powinno się na to patrzeć.
Techniczne podejście do seksu nie jest zwykle tym, o co kobiecie chodzi.
Dbanie o relacje w dniu codziennym, zapewnienie kobiecie poczucie bezpieczeństwa i dobrą atmosferę, fajne wakacje, drobne prezenty, telefony w ciągu dnia itp itp - to jest bardzo, bardzo ważne.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Żeby się dowiedzieć sposób jest tylko jeden - zapytać jej. W Internecie i literaturze wiele jest porad, artykułów, albumów itp. dotyczących pozycji seksualnych, sztuki wzajemnych pieszczot itp. Preferencje i gusta każdej kobiety (i każdego mężczyzny) są jednak indywidualne i żaden specjalista nie stworzy idealnej recepty dla Pana partnerki - oprócz Was dwojga.

Pozdrawiam!