Suche usta u 29-latka

Witam mam od dłuższego czasu pewien problem, bardzo często praktycznie cały czas mam bardzo suche usta , nie pękają ale nabierają bladego koloru, muszę je bardzo często smarować kremem , czym to może być spowodowane

Witam serdecznie, na początek proszę zacząć suplementację kompleksem witamin z grupy B ( dostępne w aptece). W okresie zimowym jest to dośc częsty problem. należy pamiętać, aby przed wyjściem na zewnątrz, szczególnie w przypadku gdy jest mróz, zawsze zabezpieczyć usta pomadką ochronną, lub dotychczas stosowanym kremem jeśli była po nim poprawa. Gdyby suplementacja witaminami B nie pomogła, proszę napisać ponownie. Pozdrawiam.