Usuwanie tatuażu z czarnym barwnikiem

Witam. Jestem kobietą, lat 31. Planuję usunąć laserem tatuaż, czarny. Czy powierzchnia 25 na 25 cm może dyskwalifikować z zabiegu? Część barwnika było również wprowadzone po rozcienczeniu z solą fizjologiczną, i czy to może utrudnić lub ułatwić zdejmowanie koloru? Łatwiej usuwać świeży czy stary tatuaż? Pozdrawiam

Przed Panią i lekarzem, który się tego podejmie stoi poważne wyzwanie. Post ten może służyć jako przestroga dla innych nie do końca zdecydowanych. Tatuaż to często kłopot. Powodzenia!

Najskuteczniejsze w usuwaniu tatuaży są lasery. Po konsultacji u lekarza wykonującego taki zabieg będzie Pani wiedziała ile sesji nalezy wykonać aby pozbyc się problemu. Proszę pamiętać,że przeważnie nie udaje się usunąć tatuażu całkowicie, można go natomiast skutecznie mocno rozjaśnić.