Ból podczas oddawania moczu i krew z napletka

Witam, kilka (5 dni temu) odczułem ból w cewce moczowej, zaczęło się pieczenie, także przy oddawaniu moczu, 3 dni później pojawiła się biała o niemiłym zapachu lepka wydzielina, dość obfita. Dzisiaj pojawiła się również żywa krew przy naciśnięciu napletka. Nie mam żadnych zmian skórnych ani bólu w jądrach. Jestem bardzo zaniepokojony tą sytuacją.

Witam! Opisane dolegliwości mogą sugerować rzeżączkę, a więc chorobę bakteryjną przenoszoną drogą płciową wywołaną dwoinką rzeżączki. Niestety nie wspomniał Pan nic o kontaktach seksualnych poprzedzających wystąpienie objawów, a więc trudno stwierdzić jak bardzo prawdopodobne może być to podejrzenie. Aby stwierdzić jednoznacznie przyczynę konieczne jest wykonanie wymazu z cewki moczowej i jej posiew. Proponuję skonsultować problem z dermatologiem-wenerologiem lub urologiem. Pozdrawiam serdecznie!