Wytrysk po minucie stosunku

Witam. Problem polega na tym ze dochodze w okolo minute zalezy od tempa oraz pozycji. Zona traci ochote na sex, choc mi tego nie mowi,bkiedys duzo sie masturbowalem. Teraz nie wiem co mam robic, prosze o pomoc

Dzień dobry!

Proszę osobiście wybrać się do seksuologa. Wytrysk przedwczesny leczy się m.in. farmakologicznie, a także w toku psychoterapii (indywidualnej lub partnerskiej) połączonej z metodami treningowymi.

Pozdrawiam!