Zabieg na oczyszczenie twarzy w warunkach domowych

Witam serdecznie jaki zabieg najlepszy na oczyszczenie twarzy w warunkach domowych gdyż w warstwie wewnętrznej porobiło mi się ogródki swędzi I przenosi się na inne partie twarzy.Najczęśviej broda,okolice nosa oraz czoło.Często zostają przebarwienia.Skóra szara bez połysku czasem uczucie ściągnięcia, nakładam krem tłusty oraz nawilżający.Czy są kwasy do wyrównania kolorytu cery I zlikwidowania oczyszczenia skóry od środka.Co jaki czas stosować jakie kremy między czasie.Peelingi wykonuje z souvre co 3 dni oraz nakładam kolagen.

Dzień dobry.Prosze zgłosić się na konsultacje do lekarza dermatologa.Lekarz obejrzy zmiany, zbada skórę.Jesli będzie potrzeba zleci wykonanie odpowiednich badań i będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Dzień dobry, Szanowna Pani proponuję zgłosić się do specjalisty,który będzie wiedział co, kiedy i jak zastosować. Zostanie też rozpisana Pani pielęgnacja domowa, bo z tego co Pani napisała nie jest ona właściwa. Z doświadczenia klientów wiem, że domowe eksperymenty kończą się źle.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, w przypadku skłonności do powstawania niedoskonałości na skórze, powinna Pani unikać tłustych kremów, które bardzo często determinują powstawanie zaskórników. Sugerują kontakt ze specjalistą, który obejrzy Pani skórę i zaproponuje odpowiednie postępowanie wraz z odpowiednio dobraną pielęgnacją domową. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.