Zółta, galaretowata sperma - czy coś jest nie tak?

Mam na imię Paweł, mam 27 lat, jestem kawalerem. Moja sperma zmieniła kolor na żółty - jest jak taka gęsta żółta galaretka. Przyznaję nie mam kobiety, dużo masturbuję się i przypuszczam, że od tego zachorowałem. Masturbuję się od 13 roku życia, 3-4 razy w tygodniu i wiedziałem, że kiedyś zachoruję. Jąkam się i masturbuję się, to jest na tle nerwowym. Ludzie, którzy mają wadę wymowy, czyli jąkanie, mają nerwicę i potrzebują więcej powiedzmy seksu i tak to jest u mnie... Chciałbym się dowiedzieć, czy to, że zmieniło się nasienie u mnie, czy to jest coś złego i jak to można wyleczyć?

Witam serdecznie!

Żółta, galaretowata sperma najczęściej występuje w zapaleniu najądrzu i zapaleniu prostaty. Wskazana jest wizyta u urologa, który wykona badanie urologiczne i zleci badanie ogólne moczu, a być może także badanie spermy. Jeżeli wstępna diagnoza się potwierdzi, powinno wystarczyć leczenie antybiotykiem.

Przyczyn wystąpienia obu chorób jest wiele, w tym masturbacja, jeżeli nie są przestrzegane zasady higieny.

Pozdrawiam