Badanie LH i FSH u 29-letniej kobiety

Witam ,chciałam się dowiedzieć czegoś o moich wynikach badań LH i FSH. Dzisiaj odebrałam wyniki i są następujące : LH 2,79 mlU/ml ( faza folikularna 2,12-10,89) FSH 5,47 mlU/ml ( faza folikularna 3,85-8,78) Chciałabym wiedzieć czy mam powody do zmartwień . Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam iwona

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mieszczą się w granicach normy. Więcej można byłoby powiedzieć jeśli podałaby Pani powód wykonywania tych badań. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.