Blizna na nosie a zabieg korekty

Mam 34 lata.W wieku 6-ciu rozcielam nos na siatce drucianej-nie bylo szycia,zagoilo sie ladnie.Chcialam zrobic korekte nosa-jeden lekarz od razu zakwalifik mnie do zabiegu-zapytal o blizne i pow ze ladnie zagojona.,drugi zagrozil martwica skory ze jest ryzyko ze pod blizna nie ma krazenia i nie ma gwarancji jak sie to zrosnie,kiedy wykona poprzeczne ciecie.Blizna jest na czubku nosa ma ok 1,3cm dl .Zaniepokoilam sie ta martwica.Czemu jeden lekarz to zbagatel.drugi znow mial mine nieciekawa?Magda

Każdy chirurg ma prawo do własnej oceny stanu miejscowego oraz bezpieczeństwa proponowanego leczenia. Ostateczną decyzję podejmuje pacjent, po przedyskutowaniu ewentualnych wątpliwości. Proszę pamiętać, że nie ma operacji z zerowym ryzykiem powikłań.