Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nitka w nosie dwa lata po plastyce nosa

2 lata temu mialam plastyke nosa. Nos sie pieknie zagoil, ale jakies pol roku po operacji zauwazylam, ze z czubka nosa wystaje mi jakas niteczka. Byla to nitka ale nie chciala wyjsc wiec odcielam. Teraz przez skore widze ciemna kropeczke. Nic sie z tym w sumie nie dzieje, ale troszke kluje jak dotykam. Lekarz operujacy mowi, ze ten szew tam powinien byc, ale nie wiem czy mu ufac. Czy skoro ta nitka jest tam juz 2 lata to moze jeszcze cos sie z tym dziac? Biegac po lekarzach czy odpuscic?
KOBIETA, 30 LAT 11 miesięcy temu

Prostowanie nosa

Nikt z nas nie ma idealnie prostej przegrody nosowej. U niektórych jednak skrzywienie jest tak duże, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie i konieczne jest wykonanie operacji.

Nie widzę powodów aby nie ufać lekarzom, którzy dobrze wykonują swój zawód podnoszą swoje kwalifikację i mają odpowiednie zgodne z etyką podejście do pacjenta.
nitkę trzeba usunąć
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety