Ból kciuka lewej ręki

Witam od kilku tygodni boli mnie kciuk lewej reki kosc lini prostej szczegolnie przy ciezszym wysilku,bol budzi mnie w nocy,smaruje naproxenem,lykam tabletki od stanow zapalnych,niepomga jest mi trudno o wizyte do specjalisty gdyz przebywam w Wielkiej Brytanii Czy jest jakis sposob domowy na ulzenie bolu?Dziekuje Pozdrawiam wszystkich lekarzy Danuta

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza. Konieczne jest zbadanie i wykonanie zdjęcia RTG. Oprócz sposobów które Pani stosuje nie można bez zbadania nic innego doradzić.

Pozdrawiam.