Czy mogę powtórzyć zabieg powiększania ust?

Dzień dobry, dwa lata temu powiększałam usta przy użyciu 0,5ml kwasu HA, niestety po dziś dzień mam lekkie nierówności, które widać w niekorzystnym świetle, a podczas normalnej mimiki nie. Zgodnie z tym co twierdzi moja Pani kosmetolog, podany kwas był dla mnie zbyt gęsty, następnym razem będzie trzeba użyć lżejszego. Zdecydowałam się na drugi zabieg po 2 latach, 1ml, niestety nierówności pozostały, może troszkę mniejsze. Nierówności są miękkie, dość lekko wyczuwalne po mocniejszym ściśnięciu palcami. Chciałabym wykorzystać jeszcze 1ml dla pełnej satysfakcji, jednocześnie niwelując nierówności. Czy mogę bezpiecznie wykonać zabieg?

Witam,

Jeśli jest Pani niezadowolona z efektu i kocowego kształtu ust najlepiej będzie wykonać zabieg hialuronodazy, który rozpuści podany kwas i wówczas po ok 2-3 tyg mozna wykonać zabieg wypełnienia na nowo. Proszę pamiętać ze tego typu zabieg powinien wykonać lekarz.Pozdrawiam