Czy możliwe jest uszkodzenie błony ucha u dziecka?

Witam. Dzisiaj 2 letni syn włoży sobie patyczek kosmetyczny do ucha i włożył to na tyle głęboko ze zacza płakać a gdy patuczek wyciągnęłam mu z ucha to była na nim krew. Zaglądając mu w ucho nie zauważyłam żeby mu jeszcze leciała. Czy mógł przebić sobie blone i uchu?

Lek. Tomasz Budlewski

tak mogło dojść do uszkodzenia błony bębenkowej konieczna pilna wizyta u lekarza otolaryngologa, sądzę że należy zgłosić się do szpitala gdzie taki oddział funkcjonuje