Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy można jasno określić moją orientację seksualną?

Dzień dobry, mam pytanie dot. orientacji seksualnej. Prawie od zawsze oglądam gejowską pornografię, podnieca mnie to. Nie jestem jednak w stanie obdarzyć mężczyzny żadnym uczuciem. Z kobietami jest odwrotnie - nie podniecają mnie tak jak mężczyźni, ale to z nimi chciałbym stworzyć związek i jestem w stanie obdarzyć je miłością. Czy można jasno określić moją orientację seksualną?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Pana niejasności i wątpliwości można wyjaśnić tylko na wizycie/wizytach u dobrego seksuologa-psychologa. W Poznaniu tego rodzaju problematyką zajmuje się od lat P.Dr Katarzyna Waszyńska. Mam nadzieję, że jest Ona aktualnie w kraju.(gabinet prywatny).

W ramach ubezpieczenia NFZ (nieodpłatnie) działa Poradnia Rodzinna i Seksuologiczna w Klinice na ul.Polnej, są tam psycholodzy seksuolodzy. Nie jest wymagane skierowanie. Bliższe dane są w internecie.

Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy