Czy można stosować Seronil i Prefaxine jednocześnie?

Dobry wieczór, mam pytanie . Odstawiam Seronil ( z 60mg do 20mg w chwili obecnej). Dodatkowo dostałam od lekarza Prefaxine 75mg za tydzień mam zwiększyć dawkę do 150mg/d dodatkowo biorę Trittico 75mg na noc. Moje pytanie brzmi, czy mogę zażywać razem Prefaxine i jednocześnie zmniejszać dawkę Seronilu do 10, żeby go ostatecznie odstawić, czy takie połączenie nie jest wskazane?

Lek. Tomasz Budlewski

Propponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie