Czy na korony zębowe dostaje się gwarancję?

tydzien temu dentysta robil mi koronki Dwoch jedynek,pan wziol spora kwote,mam pytanie :czy powinnam dostac na nie gwarancje i na jak dlugo i w jakiej formie,bo paragon wyblednie i jak to sprawdzic czy nie zostalam oszukana na material z ktorego zostaly wykonane,gdyz wszystkie sa podobne?

Gwarancja na wykonaną pracę protetyczną;w Pani przypadku korony to sprawa umowna między pacjentem i lekarzem.Jeżeli nie ufam lekarzowi to nie leczę się w jego gabinecie.